Оголошення
0
 

Автомийки - Золотоноша

Реклама
Оголошень: 0
Мойка самообслуживания, безконтактные мойки самообслуживания,Виконаємо проект та монтаж автомийок під ключ та мийок самообслуговування. Мийка самообслуговування це 3 700 грн.
Мийка самообслуговування, автомойка самообслуживания, автомийкаПропонуємо абсолютно весь спектр миючого та автосервісного обладнання від СВІТОВИХ виробників по приємних 3 700 грн.
CAR-wash - мойки самообслуживанияДля того, чтобы открыть прибыльный бизнес не стоит гнаться за чем-то большим, и, возможно, сложным для 105 500 грн.
Однопостовая мойка самообслуживанияАвтомойки самообслуживания - это новый вид сервисных услуг, только входят на рынок Украины. Учитывая
Моечное оборудование, мийка самообслуговування, мойка самообслуживанияПропонуємо абсолютно весь спектр миючого та автосервісного обладнання від світових виробників по приємних 3 700 грн.
Переоборудование моек на мойку самообслуживанияПредлагаем к Вашему вниманию комплектующие для мойки самообслуживания.Внимание владельцев стационарных 18 000 грн.
Насос с мотором Comet для автомойкиНаша компания "Lux Wash" предлагает автомоечного помпы высокого давления таких известных мировых производителей
хімія для автомийокпропонуємо вашій увазі різні миючі засоби для професійного миття автомобіля ,як ззовні так і всередені.У 1 грн.
Мийки самообслуговуванняАвтомойка самообслуговування Karcher SB MB 5/10 SB MB 5/10Робочий тиск (бар/MPa) 100 / 10Джерело живлення 100 000 грн.
Обладнання для заміни масла SR-302SR-302 Установка для збору та вакуумного відбору мастила через отвір щупа з передкамерою Ємність 70 л Ємність
Безкоштовно Можна без реєстрації Просто, швидко, зручно
Дайте безкоштовне оголошення прямо зараз!
І вже завтра ви зможете продати ваш товар
в будь-якому з 419 міст України.
Ваша прямий зв'язок з 15 мільйонами покупців.
Без посередників.
© 2008-2018 Stepo.com.ua