Оголошення
0
 

Робота для студентів в Київ

/ 15
Реклама
Оголошень: 15
«Размещение объявлений в интернет»Предлагаем несложную работу, по размещению объявлений в Интернете. Без вложений, то есть платим мы Вам, 8 грн.
Работа без опыта в парке аттракционов ГалактикаРабота без опыта в парке аттракционов Галактика. Развлекательный парк «Галактика» (трц «lavina mall») Требуются 6 000 грн.
Доход студентам, обучение и карьера в солидной компанииКомпания примет на постоянную работу Студентов без опыта! Менеджера по продажам. Важно! Нам нужен ответственный,
Работа для коммуникабельныхИщем коммуникабельных девушек. Посменный график, 5-6 часов в день. Возможно совмещать с учебой.Знание 8 000 грн.
Робота на домуЯ розвиваю інтернет-проект в партнерстві з відомою міжнародною компанією і шукаю людей з активною життєвою
Кавярня Франс, уаШукаємо молодий і креативний персонал) навчаємо, розвиваємо і платимо вчасно зп! основне в роботі - навчатися 5 000 грн.
Робота на домуПропоную роботу на дому! Вакансія: Позаштатний агент банку. Робота легка і впорається з нею кожен бажаючий. 3 000 грн.
Кур’єрХто нам потрібен: молодий, енергійний кур’єр.Що потрібно буде робити:• вчасно доставляти замовлення клієнтам 4 500 грн.
Кур’єр вакансияПотрібен кур’єр з хорошою орієнтацією в місті, активний, відповідальний, комунікабельний, пунктуальний. Умови 4 500 грн.
Потрібен кур’єрПотрібен кур’єр з хорошою орієнтацією в місті, активний, відповідальний, комунікабельний, пунктуальний. Умови 4 000 грн.
 
для активних молодих людейгнучкий графік роботи по годинно, денно, добово, ви ніколи не пропустите важливі пари. оплата до 55 грн 45 грн.
Робота вдомаРабота в интернете на Seosprint К вашим услугам несколько методов заработка 1. Просматривать письма 2.
 
Требуется онлайн менеджер по персоналушведской косметической компании требуется менеджер по персоналу и продвижению бренда. работа только в
 
Несложная работа по размещению объявленийЕсли Вы ищете возможность заработать, предлагаем реальную, несложную работу у себя дома, по размещению 5 000 грн.
Предлагаем работу для активных студентовПредлагаем работу для активных студентов, которые хотят зарабатывать, не отрываясь от учебы. Заработок 1 500 грн.
Безкоштовно Можна без реєстрації Просто, швидко, зручно
Дайте безкоштовне оголошення прямо зараз!
І вже завтра ви зможете продати ваш товар
в будь-якому з 419 міст України.
Ваша прямий зв'язок з 15 мільйонами покупців.
Без посередників.
© 2008-2019 Stepo.com.ua