Оголошення
0
 

Іноземні мови - Київ

/ 22
Реклама
Оголошень: 22
Английский для взрослых и подростковАнглийский для взрослых Троещина Английский для взрослых и подростков Предлагаем углубленное изучение 950 грн.
Английский для детей WelcomeАнглийский для детей Welcome Троещина Welcome early english – єто современная школа английского языка 950 грн.
Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання з англійськоїКомплексна підготовка до ЗНО з англійської мови в Ужгороді для школярів, які проходитимуть ЗНО в 2019 150 грн.
Качественные уроки английского по skypeЦентр иностранных языков trinity на рынке образовательных услуг с 2011г. Мы предлагаем: •Опытных сертифицированных 265 грн.
Англійська по скайпу«Англійська по скайпу» – індивідуальні заняття з носіями мови, продумані програми навчання з урахуванням
Корпоративна англійськаКорпоративна англійська Корпоративне навчання. Англійська мова для компаній. Всі рівні Бізнес англійської.
Курси англійської мовиЦентр освіти та перекладів запрошує на курси англійської мови . Програми навчання розраховані як для
Англійська для школярівАнглійська для школярів . Групові заняття англійською мовою (до 6 учнів): граматика в ігровій формі,
Курси іноземних мовЦентр освіти та перекладів запрошує на курси іноземних мов . Програми навчання розраховані як для діток
Переклади різної складностіЦентр освіти та перекладів пропонує усі види перекладів з/на усіх іноземних мов. Дипломовані перекладачі
Англійська для школярівАнглійська для школярів Групові заняття англійською мовою (до 6 учнів): граматика в ігровій формі, поповнення 1 грн.
Англійська з носіями мови по скайпуАнглійська по скайпу» – індивідуальні заняття з носіями мови, продумані програми навчання з урахуванням 1 грн.
Репетитор англійської мови БорщагівкаІндивідуальні заняття з англійської мови для дітей та дорослих. Всі рівні. Британські підручники та веселі 100 грн.
Уроки турецької мовиПропоную уроки турецкої мови від викладача з досвідом роботи. Скайп. Перший урок - безкоштовно. Цікаві 1 800 грн.
Знижка на курси польської та англiйської мовПропонуємо знижки на курси польської та англійської мов в розмірі від 10% до 40%. Є знижки і на групові 850 грн.
Польська мова, польский язык, репетиторДобрый день! Я преподаю польский язык. Мои знания языка и знание о стране: -Учился в Ягеллонском Университете 120 грн.
Школа английского языка Yellow School КиевШкола иностранных языков Yellow school в Киеве - приглашает Вас окунуться в прекрасный мир изучения английского 10 грн.
Репетитор польська мова\ польский языкДоброго дня!-Викладаю польську мову для початківців і не тільки. Вивчав польську мову в Кракові, в Ягеллонському 120 грн.
Бюро переводов в КиевеСтраницы накопите – скидку получите! Закажите перевод Ваших документов или текстов в центре Лингвоком. 125 грн.
Польська мова, польский языкДоброго дня!-Викладаю польську мову для початківців і не тільки. Вивчав польську мову в Кракові, в Ягеллонському 120 грн.
Попередня Наступна
12
Безкоштовно Можна без реєстрації Просто, швидко, зручно
Дайте безкоштовне оголошення прямо зараз!
І вже завтра ви зможете продати ваш товар
в будь-якому з 419 міст України.
Ваша прямий зв'язок з 15 мільйонами покупців.
Без посередників.
© 2008-2018 Stepo.com.ua