Оголошення
0
 

Риболовля - Київ

/ 26
Реклама
Оголошень: 26
Підводні поплавки euro-som 20-40 грамУніверсальний, багатофункціональний та в той же час простий в застосуванні підводний поплавок для ловлі 3 грн.
Гачки для ловлі сома ЛяйтнерГачки для ловлі сома від провідного німецького бренду Віллі Ляйтнера. Компанія AHF LEITNER з Вехньої
Поводок для ловлі сома Giga Cat Tec спірального плетінняЩе декілька років тому сомятники були впевнені, що в сфері поводкового матеріалу уже досягнуто точки, 10 грн.
Монофільний сомовий поводок ARANEA euro-somХард-моно - найкраща альтернатива під час ловлі з крупними живцями, які можуть заплутати м'які плетені 14 грн.
Підшипникові вертлюги Zeck FishingЦі потужні вертлюги від відомого німецького сом'ятника Карстена Цека вирізняються серед інших підшипникових 5 грн.
Катушка Penn Spinfisher SSV 6500 5-го покоління Full Metal BodyЦя потужна рибальська катушка — монстр для ловлі трофейного сома! Міцна та дуже надійна катушка підходить 115 грн.
Плетений сомовий поводковий матеріал Aranea від euro-somДуже стійкий до перетирання та міцний матеріал найвищої якості. Розмотки по 25 метрів, темно-зеленого 13 грн.
Сомовий вертлюг з карабіном EURO-SOMДуже якісна, міцна та надійна застібка з вертлюгом для ловлі сома від команди Євро-Сома. Made in USA!Колір: 4 грн.
Плетений шнур Aranea від euro-somШнур для ловлі сома Аранея пройшов багаторічні випробовування під час ловлі трофейних сомів на різних 50 грн.
Латекс-силіконовый шланг Euro-Som для поводківВиготовлений за спеціальною технологією для збирання сомових оснасток. Це спеціальний шланг для використання 3 грн.
Спасательные жилеты от производителя favoritt, in, uaДля занятия водным спортом или рыбалкой используют страховочные жилеты. Они легкие, удобные и менее длинные, 265 грн.
Тринога рибальська сталеваТринога рибальська сталева. Наружний діаметр труби 12 мм. Внутрішній – 8 мм. Перевірена часом рибальська 120 грн.
Кормушки для лову рибиКормушки для лову риби- це алюмінієва ложечка без ручки с отворами для кріплення жікових повідців. Перевірена 2 грн.
Тринога рибальська сталева,. Перевірена часом рибальська снасть. Недорого и надійно.Тринога рибальська сталева. Наружний діаметр 120 грн.
Кормушки для лову риби,Кормушки для лову риби- це алюмінієва ложечка без ручки с отворами для кріплення жікових повідців. Перевірена 2 грн.
Алюмінієвий посуд для рибалок і мисливцівКухлі, миськи, тарілки, шумівки, черпаки, столові прибори. Все це Вам потрібно, тому щонаша продкція 25 грн.
Алюмінієві рибальські казаниАлюмінієві рибальські казани ємністю від 1,5 до 12 літрів. Надійний і добротний посуд.Якість продукції 80 грн.
зеленый туризм село Буша Винницкой обл Отдых у СветланыУважаемые любители активного отдыха.Приглашаем Вас в село Буша.Здесь ждут Вас комнаты с удобствами и 180 грн.
Палатки, тенты, навесы для отдыха и туризмаТенты, навесы, шторы брезентовые с люверсами рр.3.5х4.5м -980 гр.; рр.5.5х10.5м -3100гр.; палатки лагерные 1 200 грн.
Палатки армейские, тенты, навесы для отдыха и туризматенты брезентовые с люверсами рр.3.5х4.5м -930 гр.;рр.5.5х10.5м -3310гр.; палатки лагерные солдатские 1 100 грн.
Попередня Наступна
12
Безкоштовно Можна без реєстрації Просто, швидко, зручно
Дайте безкоштовне оголошення прямо зараз!
І вже завтра ви зможете продати ваш товар
в будь-якому з 419 міст України.
Ваша прямий зв'язок з 15 мільйонами покупців.
Без посередників.
© 2008-2018 Stepo.com.ua